Najbliższa kolejka 1 |
dzisiaj: 9, wczoraj: 54
ogółem: 1 645 679
statystyki szczegółowe
W turnieju wzięło udział dziesięć zespołów, które zagrały w dwóch grupach.
Gwardia Warszawa, Drukarz Warszawa, BKS Lublin I, BKS Lublin II, Radomiak Radom, PN Motor Lublin, UKS Widok Lublin, Hetman Zamość, KS Wesoła, UKS Dubler Opole.
MECZE GRUPOWE
GRUPA A: BKS LUBLIN I - PN MOTOR LUBLIN 1:0 (BRZYSKI)
GRUPA B: BKS LUBLIN II - UKS WIDOK LUBLIN 1:0 (AUGUSTOWSKI)
GRUPA A: GWARDIA WARSZAWA - UKS DUBLER OPOLE 4:2 (GAJOWNIK, OSTATEK, KALINOWSKI, BARTKOWSKI - BANACH 2)
GRUPA B: HETMAN ZAMOŚĆ - RADOMIAK RADOM 1:1 (CHYRCHAŁA - KOWALIK)
GRUPA A: KS WESOŁA - BKS LUBLIN I 0:4 (MICHAŁOWSKI, SZCZAWIŃSKI, WACŁAWEK 2)
GRUPA B: DRUKARZ WARSZAWA - BKS LUBLIN II 2:0 (ZABIELSKI, BALAS)
GRUPA A: PN MOTOR LUBLIN - GWARDIA WARSZAWA 0:1 (STACHNIUK)
GRUPA B: UKS WIDOK LUBLIN - HETMAN ZAMOŚĆ 1:1 (WANKIEWICZ - CHYRCHAŁA)
GRUPA A: UKS DUBLER OPOLE - KS WESOŁA 0:0
GRUPA B: RADOMIAK RADOM - DRUKARZ WARSZAWA 0:1 (ZABIELSKI)
GRUPA A: BKS LUBLIN I - GWARDIA WARSZAWA 2:1 (WACŁAWEK 2 - GAJOWNIK)
GRUPA B: BKS LUBLIN II - HETMAN ZAMOŚĆ 0:3 (WOŹNIAK 3)
GRUPA A: UKS DUBLER OPOLE - PN MOTOR LUBLIN 1:2 (BANACH - FILIPIAK, SZMIDT)
GRUPA B: RADOMIAK RADOM - UKS WIDOK LUBLIN 0:0
GRUPA A: KS WESOŁA - GWARDIA WARSZAWA 0:2 (GAJOWNIK, OSTATEK)
GRUPA B: DRUKARZ WARSZAWA - HETMAN ZAMOŚĆ 4:0 (SKOWROŃSKI, GAWRYŚ, NAHORNY, BALAS)
GRUPA A: BKS LUBLIN I - UKS DUBLER OPOLE 8:2 (WACŁAWEK 2, DYL 2, MICHAŁOWSKI 3, BRZYSKI - KRAP 2)
GRUPA B: BKS LUBLIN II - RADOMIAK RADOM 1:4 (LASAK - KUCHARSKI 2, BORKOWSKI 2)
GRUPA A: PN MOTOR LUBLIN - KS WESOŁA 6:1 (SERWIN 2, GROBELSKI, PTASIŃSKI, SOZONIUK, BŁASZCZAK - MARASIŃSKI)
GRUPA B: UKS WIDOK LUBLIN - DRUKARZ WARSZAWA 0:6 TRWA (GABRYŚ, NAHORNY, BALAS, NOSZCZYK, FRAŃCZUK, BEDNAREK)
MECZE FINAŁOWE
PÓŁFINAŁ I: BKS LUBLIN I - RADOMIAK RADOM 0:0 k. 2:0 (MICHAŁOWSKI, BRZYSKI - X, X)
PÓŁFINAŁ II: DRUKARZ WARSZAWA - GWARDIA WARSZAWA 2:1 (FRAŃCZUK, STEPIEŃ - GAJOWNIK)
MECZ O MIEJSCE IX: KS WESOŁA - UKS WIDOK LUBLIN 3:3 (MARASIŃSKI, KEGLER, ŁADZIAK - PALAK, WANKIEWICZ, ZABŁOCKI) k. 1:2 (X, KEGLER, X - ZABŁOCKI,WANKIEWICZ, X)
MECZ O MIEJSCE VII: UKS DUBLER OPOLE - BKS LUBLIN II 0:2 (WACH, SUSKI)
MECZ O MIEJSCE V: PN MOTOR LUBLIN - HETMAN ZAMOŚĆ 1:2 (SZMIDT - KASJANIUK, WOŹNIAK)
MECZ O MIEJSCE III: RADOMIAK RADOM - GWARDIA WARSZAWA 0:3 (GAJOWNIK, samobójcza, STACHNIUK)
FINAŁ: BKS LUBLIN I - DRUKARZ WARSZAWA 0:1 (FRAŃCZUK)
KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ
1. DRUKARZ WARSZAWA (wyróżniający zawodnik: LEONARD BALAS)
2. BKS LUBLIN I (wyróżniający zawodnik: TOMASZ BRZYSKI)
3. GWARDIA WARSZAWA (wyróżniający zawodnik: SEBASTIAN GAJOWNIK)
4. RADOMIAK RADOM (wyróżniający zawodnik: KACPER KUCKARSKI)
5. AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ (wyróżniający zawodnik: KAMIL WOŹNIAK)
6. PN MOTOR LUBLIN (wyróżniający zawodnik: ERNEST SERWIN)
7. BKS LUBLIN II (wyróżniający zawodnik: JAKUB FLIS)
8. UKS DUBLER OPOLE LUB. (wyróżniający zawodnik: JAKUB KNAP)
9. UKS WIDOK LUBLIN (wyróżniający zawodnik: KLAUDIUSZ KUROWSKI)
10. KS WESOŁA (wyróżniający zawodnik: JAN MARASIŃSKI)
Najlepszy zawodnik: DOMINIK BANACH (UKS DUBLER OPOLE LUB.)
Najlepszy strzelec: BRUNO WACŁAWEK (BKS LUBLIN I, 6 bramek)
Najlepszy bramkarz: KIELAK BARTOSZ (DRUKARZ WARSZAWA)
Skład ( Serwin, Grobelski, Ptasiński, Sozoniuk, Błaszczak, Baryła, Filipiak, Ditkowski)
|
0 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.