Najbliższa kolejka 1 |
dzisiaj: 8, wczoraj: 44
ogółem: 1 646 852
statystyki szczegółowe
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIKA 2001 o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SIEDLCE
12.06.2011
I MIEJSCE POGOŃ SIEDLCE I
II MIEJSCE KS URSUS WARSZAWA
III MIEJSCE MOTOR LUBLIN I
IV MIEJSCE JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
V MIEJSCE RADOMIAK ZIELONI RADOM
VI MIEJSCE ORŁY ZIELONKA
VII MIEJSCE MOTOR II LUBLIN
VIII MIEJSCE DĄBRÓWKA MIŃSK MAZOWIECKI
IX MIEJSCE CWKS LEGIA WARSZAWA
X MIEJSCE POGOŃ SIEDLCE II
PODZIAŁ NA GRUPY
GRUPA A |
GRUPA B |
||
A1 |
POGOŃ SIEDLCE I |
B1 |
POGOŃ SIEDLCE II |
A2 |
CWKS LEGIA WARSZAWA |
B2 |
ORŁY ZIELONKA |
A3 |
MOTOR II LUBLIN |
B3 |
MOTOR I LUBLIN |
A4 |
KS URSUS WARSZAWA |
B4 |
DĄBRÓWKA MIŃSK MAZ. |
A5 |
RADOMIAK 2001 RADOM |
B5 |
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK |
WYNIKI GIER GRUPOWYCH
Nr |
Kto z kim |
Nazwa drużyn |
Wynik |
1 |
A1-A2 |
POGOŃ I– CWKS LEGIA |
3:0 |
2 |
B4-B5 |
DĄBRÓWKA M M.-JAGIELLONIA |
1:1 |
3 |
A3-A4 |
MOTOR II – KS URSUS |
1:1 |
4 |
B2-B1 |
ORŁY Z. - POGOŃ II |
2:0 |
5 |
A5-A2 |
RADOMIAK – CWKS LEGIA |
2:1 |
6 |
B1-B5 |
POGOŃ II –JAGIELLONIA |
0:4 |
7 |
A3-A1 |
MOTOR II – POGOŃ I |
1:4 |
8 |
B3-B2 |
MOTOR I- ORŁY Z. |
5:1 |
9 |
A4-A5 |
KS URSUS – RADOMIAK R. |
5:0 |
10 |
B1-B4 |
POGOŃ II – DĄBRÓWKA MM |
1:3 |
11 |
A2-A3 |
CWKS LEGIA– MOTOR II |
0:1 |
12 |
B3-B5 |
MOTOR I - JAGIELLONIA |
2:0 |
13 |
A1-A4 |
POGOŃ I - KS URSUS |
1:0 |
14 |
B2-B4 |
ORŁY Z. - DĄBRÓWKA |
2:1 |
15 |
A5-A3 |
RADOMIAK R.– MOTOR II |
1:0 |
16 |
B3-B1 |
MOTOR I - POGOŃ II |
5:0 |
17 |
A2-A4 |
CWKS LEGIA– KS URSUS |
0:6 |
18 |
B5-B2 |
JAGIELLONIA – ORŁY Z. |
5:0 |
19 |
A1-A5 |
POGOŃ I - RADOMIAK R. |
5:0 |
20 |
B4-B3 |
DĄBRÓWKA MM- MOTOR I. |
1:2 |
KWALIFIKACJA PO MECZACH GRUPOWYCH:
GRUPA A |
pkt |
bramki |
GRUPA B |
pkt |
bramki |
||
1 |
MKP Pogoń Siedlce I |
12 |
13-1 |
1 |
PN Motor Lublin I |
12 |
14:2 |
2 |
KS Ursus Warszawa |
7 |
12:2 |
2 |
Jagiellonia Białystok |
7 |
10:3 |
3 |
Radomiak Radom |
6 |
3:11 |
3 |
Orły Zielonka |
6 |
5:11 |
4 |
PN Motor Lublin II |
4 |
3:6 |
4 |
Dąbrówka Mińsk Maz. |
4 |
6:6 |
5 |
CWKS Legia Warszawa |
0 |
1:12 |
5 |
MKP Pogoń Siedlce II |
0 |
1:14 |
Mecz o miejsce 9
5MIEJSCE GR-A |
5MIEJSCE GR-B |
Wynik |
Pogoń Siedlce II |
CWKS Legia Warszawa |
0:1 |
I MECZ PÓŁFINAŁOWY
1M GR-A |
2M GR-B |
Wynik |
Pogoń Siedlce I |
Jagiellonia Białystok |
2:1 |
Mecz o miejsce 7
4MIEJSCE GR-A |
4MIEJSCE GR-B |
Wynik |
Motor II Lublin |
Dąbrówka Mińsk Maz. |
1:1(k. 3:2) |
II MECZ PÓŁFINAŁOWY
1M GR-B |
2M GR-A |
Wynik |
Motor Lublin I |
KS Ursus |
1:2 |
Mecz o miejsce 5
3M GR-A |
3M GR-B |
Wynik |
Radomiak Radom |
Orły Zielonka |
3:1 |
MECZ O III MIEJSCE W TURNIEJU
PRZEGR. Z P/FINAŁU I |
PRZEGR. Z P/FINAŁU II |
Wynik |
Jagiellonia Białystok |
Motor Lublin I |
2:2 (k. 3:4) |
MECZ O I MIEJSCE W TURNIEJU (2x8 minut ze zmianą stron)
ZW. Z P/FINAŁU I |
ZW. Z P/FINAŁU II |
Wynik |
Pogoń Siedlce I
|
KS Ursus Warszawa
|
3:1 (2:1)
|
|
0 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.