Najbliższa kolejka 1 |
dzisiaj: 44, wczoraj: 54
ogółem: 1 645 714
statystyki szczegółowe
TURNIEJ SPORTICO CUP - LUBLIN 04.12.2011
GRUPA A GRUPA B
Znicz Pruszków Ursus Warszawa
PN Motor Lublin I Widok Lublin
MKS Kozienice N Motor Lublin II
Pogoń Siedlce Jagiellonia Białystok
Wieniawa Lublin BKS Lublin
Harmonogram gier:
9:00 – 14:40…………Faza grupowa
1. A- PN Motor I – Wieniawa (9:00) 2 : 0
2. B- Widok Lublin – BKS Lublin (9:17) 2 : 0
3. A- MKS Kozienice - Pogoń Siedlce 0 : 5
4. B- PN Motor II – Jagiellonia Białystok (9:51) 0 : 2
5. A- Znicz Pruszków – PN Motor I (10:08) 2 : 3
6. B- Ursus Warszawa – Widok Lublin (10:25) 0 : 2
7. A- Wieniawa Lublin – MKS Kozienice (10:42) 2 : 1
8. B- BKS Lublin – PN Motor II (10:59) 1 : 2 Kotko, Miedziak
9. A- Pogoń Siedlce – Wieniawa Lublin (11:16) 1 : 2
10. B- Jagiellonia Białystok – BKS Lublin (11:33) 2 : 0
11. A- MKS Kozienice – Znicz Pruszków (11:50) 0 : 7
12. B- PN Motor II – Ursus Warszawa (12:07) 1 : 0
13. A- PN Motor I – MKS Kozienice (12:24) 5 : 0
14. B- Widok Lublin - PN Motor II (12:41) 0 : 1 Kotko
15. A- Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce (12:58) 0 : 2
16. B- Ursus Warszawa – Jagiellonia (13:15) 1 : 1
17. A- Wieniawa Lublin – Znicz Pruszków (13:32) 0 : 1
18. B- Ursus Warszawa – BKS Lublin (13:49) 1 : 0
19. A- Pogoń Siedlce – PN Motor I (14:06) 1 : 1
20. B- Jagiellonia Białystok – Widok Lublin (14:23) 1 : 0
Grupa A zakończyła rywalizacje do półfinału awansowały druzyny PN Motor I oraz Pogoni Siedlce. Z grupy B awansowały drużyny PN Motor II i Jagielloni Białystok
14:50 – 16:55………… Faza finałowa
I PÓŁFINAŁ
21. A1 – B2 PN MOTOR I - PN MOTOR II 3 - 0 (Futrzynski, Grobelski,Baryła)
(14:50) :
II PÓŁFINAŁ
22. B1 – A2 JAGIELONIA B - POGON SIEDLCE 0 - 0 k 3-2(15:07) :
MECZ O 9 MIEJSCE
A5 – B5 MKS KOZIENICE - BKS LUBLIN 0 - 0 k 2 -3 (15:24) :
MECZ O 7 MIEJSCE
A4 – B4 WIENIAWA L. - URSUS W-WA 1 - 3 (15:41) :
MECZ O 5 MIEJSCE
A3 – B3 ZNICZ PRUSZKÓW - WIDOK LUBLIN 4 - 0 (15:58) :
MECZ O 3 MIEJSCE
przegrany meczu nr 21 - przegrany meczu nr 22 (16:15)
POGON SIEDLCE - PN MOTOR II 1 - 2 ( Kotko, Miedziak)
MECZ O 1 MIEJSCE
zwycięzca meczu nr 21 - zwycięzca meczu nr 22 (16:40)
PN MOTOR I - JAGIELLONIA B. : 1-2 (Twardzik, Sakowicz x2)
17.00 Rozdanie nagród i zakończenie Turnieju.
1.JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2.PN MOTOR I
3. PN MOTOR II
4.POGOŃ SIEDLCE
5.ZNICZ PRUSZKÓW
6.WIDOK LUBLIN
7.URSUS WARSZAWA
8.WIENIAWA LUBLIN
9.BKS LUBLIN
10.MKS KOZIENICE
Najlepszy zawodnik - Sakowicz Kamil (Jagiellonia)
Najlepszy bramkarz -Kowalski Hubert (PN Motor I)
Król strzelców - Twardzik Jakub (PN Motor I)
|
0 |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.